Met de komst van een nieuwe laadpaal op de Dijkgraaf Poschlaan bij de Meermin, hebben we deelauto met ingang van 14 oktober daar naar toe verplaatst.  U vindt deze nieuwe locatie ook in de MyWheels-app.


Nog even wat weetjes over het project en de auto’s:

 • We hebben een tweede deelauto op de rit staan voor Edam – we denken dat die wel eens medio november zou kunnen komen maar het kan ook wat later worden;
   
 • We hopen (en bidden) op vaste locaties voor de deelauto’s – dus met eigen laadplekken net zoals in Waterland. Onze gemeente heeft daar nog niet voorzien, maar we zijn met hen in gesprek;
   
 • De Skoda’s lijken het goed te doen – de actieradius is ongeveer 180 a 200km. Dat is natuurlijk minder dan de Zoe’s maar volgens onze statistieken is het voor het gebruik van de rijders onze gemeente ruim voldoende;
   
 • Zo nodig kunt U onderweg opladen in de stad waar u bent of bij een snelle laadpaal langs de snelweg;
   
 • Als u het leuk vindt om te kijken hoe veel de deelauto’s worden gebruikt kunt hier terecht.